РОЗУМНИЙ БУДИНОК ТА АВТОМАТИКА

25 товаров
593грн

Thermo Alliance WK-UEU16 – це розумна розетка з інтегрованим лічильником енергоспоживання, що здійснює зв‘язок через WiFi модем. Конструктивно дана модель є перехідником «розетка-вилка» європейського типу, що дозволяє керувати електроживленням приладів з будь-якої точки світу. Працює з програмою "Smart life" або "Tuya".

4 939грн

Тижневий термостат із метіостанцією. На дисплеї виводяться отримані з Інтернету показання погодних умов, сила вітру, інтенсивність УФ випромінювання. Великий, 4,8" дисплей з кольоровим зображенням. Товщина над площиною монтажу - всього 15 мм. Монтується в електрокоробку 86х86мм.

4 534грн

Тижневий програмований термостат Thermo Alliance HY09-GCWRW підключається до котла за допомогою кабелю та керує процесами увімкнення/вимкнення опалювального приладу за "Сухим Каналом". Блок кімнатного термостата використовується як графічний інтерфейс користувача для визначення та контролю температури у приміщенні. Кабель підключення не входить до комплекту постачання продукції. Функція "Wi-Fi" дозволяє дистанційно керувати пристроєм за допомогою мобільного додатка APP Tuya Smart або Smart Life.

3 161грн

ZTRV-100 - це інтелектуальний бездротовий термостатичний клапан, що використовується в радіаторних та колекторних системах опалення для контролю та регулювання кімнатної температури у вашій системі "Розумного Дому". У комплект входить набір адаптерів для підключення до термостатичних клапанів різного типу. Клапан має світлодіодний дисплей та сенсорне керування. Для підключення до системи "Розумний дім" потрібен шлюз концентратор ZW-HUB

3 161грн

ZTRV-100 - це інтелектуальний бездротовий термостатичний клапан, який використовується в радіаторних та колекторних системах опалення для контролю та регулювання кімнатної температури у вашій системі "Розумного Дому". В комплект входить набір адаптерів для підключення до термостатичних клапанів різного типу. Клапан має світлодіодний дисплей та сенсорне керування. Для підключення до системи "Розумний дім" потрібен шлюз концентратор ZW-HUB для підключення до системи "Розумний дім".

3 040грн

Дротовий тижневий термостат з WiFi керуванням модель BHT-3000-GBLW (16a) укомплектована датчиком температури і застосовується для керування нагрівання електричної теплої підлоги.

2 963грн

ZW-HUB - Це компактний контролер, що працює за технологією ZigBee. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart. Контролер включає в себе WiFi-модуль, модуль-ZigBee. До контролера ви можете додавати інші ZigBee пристрої, керувати ними, групувати, створювати смарт сцени та інше. Контролер запам’ятовує локальні смарт сцени (смарт сцени між пристроями, що додані до цього контролера) та забезпечує їх виконання навіть при відсутності WiFi з’єднання чи інтернету. Також контролер дозволяє бачити «карту» з’єднання для конкретного пристрою - якість сигналу та через які саме пристрої йде підключення.

2 568грн

Бездротовий детектор газу Thermo Alliance ZB-ZGP реагує на наявність природного та чадного газу в приміщенні, працює спільно зі шлюз концентратором (ZB-Hub) При спрацьовуванні фотоелектричний датчик фіксує наявність газу та видає звуковий та світловий сигнал. Також відбувається надсилання повідомлення користувачеві через мобільний додаток на телефон або планшет із встановленим на них мобільним додатком. Завдяки попередньо прописаним сценаріям у мобільному додатку можна налаштувати спрацювання інших приладів, підключених до загальної мережі (кран подачі газу, витяжка, додаткова сирена тощо).

2 371грн

Детектор Thermo Alliance витоку газу Wi-Fi використовується для виявлення пожежі, яка може статися або сталася. Він використовує напівпровідниковий датчик газу з високою стабільністю та чутливістю, та багатьма іншими функціями. Детектор забезпечує живі звукові та світлові сигнали, а також інформує про ситуацію тривоги через мережу Wi-Fi. Застосовується для кухонь та внутрішніх приміщень з потенційним витоком газу.

1 857грн

ZW-HUB - Це компактний контролер, що працює за технологією ZigBee. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart. Контролер включає в себе WiFi-модуль, модуль-ZigBee. До контролера ви можете додавати інші ZigBee пристрої, керувати ними, групувати, створювати смарт сцени та інше. Контролер запам’ятовує локальні смарт сцени (смарт сцени між пристроями, що додані до цього контролера) та забезпечує їх виконання навіть при відсутності WiFi з’єднання чи інтернету. Також контролер дозволяє бачити «карту» з’єднання для конкретного пристрою - якість сигналу та через які саме пристрої йде підключення.

1 778грн

Універсальний електропривід кульового крана Thermo Alliance WiFi WV-B є запірним механізмом з електродвигуном для автоматичної зупинки потоку води або газу в трубопроводі. Привід монтується на кульовому запірному крані, на яких встановлена ​​Г-подібна ручка. Привід керування краном оснащений технологією WiFi та Bluetooth для віддаленого керування, кнопкою ручного керування та світлодіодним індикатором стану. Виріб поставляється разом з приводом, блоком живлення, кріпленнями для монтажу та посібником з керування та монтажу. Пристрій підключається до програми управління розумним будинком по мережі Wi-Fi.

1 629грн

Бездротовий датчик температури та вологості ZB-ZTH – працює за протоколом ZigBee (Розумний будинок). Призначений для вимірювання та передачі отриманих даних іншим приладам, що знаходяться в одній спільній мережі ZigBee. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart та Smart Life. Датчик періодично (1 раз на хв.) вимірює температуру та відносну вологість повітря і передає дані на контролер ZB-Hub. Ви можете самостійно запрограмувати сценарій на подальші дії приладів, що знаходяться в мережі - включення/вимкнення "розумної" розетки або реле (обігрів/охолодження) або виконання іншої попередньо запрограмованої дії.

1 563грн

Тип пристрою Реле Призначення пристрою Керування бойлером, Керування напругою живлення Стандарт зв'язку Wi-Fi Живлення пристрою Мережа 220 В Країна виробник Китай

1 454грн

Компактний бездротовий датчик запобігання потопу. Працює на основі протоколу ZigBee та реагує на наявність води. Коли між двома контактами датчика з'являється вода, тобто контакти замикаються, подається сигнал на контролер і надсилається повідомлення на телефон або планшет APP Tuya Smart або Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати сценарії на подальші дії - закриття відповідного моторизованого клапана або виконання іншої попередньо запрограмованої дії. Для підключення до системи "Розумний дім" потрібний шлюз концентратор ZW-HUB...

1 115грн

Бездротовий детектор руху ZB-XIS - це компактний бездротовий датчик руху, який працює в інфрачервоному діапазоні за протоколом ZigBee (Розумний будинок). Датчик реагує як на людей, так і на тварин у радіусі його дії. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart і Smart Life.Коли в зоні дії датчика з'являється об'єкт, що рухається, датчик реагує на це - подається сигнал на контролер ZB-Hub і відправляється повідомлення на встановлений додаток у телефоні або планшеті. Ви можете самостійно запрограмувати подальші сценарії для пристроїв, що знаходяться в мережі (включення звукової / світлової сигналізації, включення світла або вентиляції).Кут виявлення 120~150°Відстань виявлення до 7м.

1 186грн

Бездротова тривожна кнопка “ZB SOS”, призначена для відправки сигналу на шлюз концентратора (ZB-Hub) для сповіщення про тривогу у додатку користувача, також кнопка “ZB SOS” може використовуватися як універсальна кнопка управління запрограмованими сценаріями (ввімкнення-вимкнення різних приладів, що знаходяться у додатку користувача).

1 186грн

Бездротовий датчик температури та вологості ZB-ZTH - працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Призначений для виміру та передачі отриманих даних іншим приладам, що знаходяться в одній спільній ZigBee мережі. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart та Smart Life. Датчик періодично (1 раз в хв.) вимірює температуру та відносну вологість повітря та передає дані на контролер ZB-Hub. Ви можете самостійно запрограмувати сценарій на подальші дії приладів що знаходяться в мережі - включення / виключення «розумної» розетки чи реле (обігрів/охолодження) або на виконання іншої попередньо запрограмованої дії.

1 186грн

Бездротовий детектор руху WF-SMS - це компактний безпровідний датчик руху, який працює в інфрачервоному діапазоні по протоколу.Датчик реагує як на людей, так і на тварин в радіусі його дії. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart та Smart Life.Коли в зоні дії датчика з’являється рухомий об’єкт, датчик реагує на це - надсилається повідомлення на встановленний додаток в телефоні чи планшеті. Ви можете самостійно запрограмувати подальші сценарії для пристроїв які знаходяться в мережі (Увімкнення звукової/світлової сигналізації, увімкнення світла або вентиляції то що).Кут виявлення 120~150°Відстань виявлення до 7м.

1 186грн

Детектор призначений для негайного попередження користувача про витік води на кухнях, у санвузлах та каналах систем кондиціювання повітря, щоб запобігти та усунути можливі витікання води. Пристрій використовує просту технологію короткого замикання мікроконтактів як мікроінновацію, щоб забезпечити персональну послугу попередження про виток води в житлових приміщеннях через хмарний сервер з доступом до Wi-Fi. Детектор підходить для житлових будинків, торгових центрів, складів, ресторанів, автостоянок, бібліотек, шкіл, лікарень та ін....

995грн

Бездротовий датчик відкриття ZB-XGM - це компактний бездротовий датчик відкриття дверей/вікон, який працює за протоколом ZigBee (Розумний будинок). Розроблений для роботи з APP Tuya Smart та Smart Life. Датчик складається з двох частин – основна (з батарейкою) та допоміжна (з магнітом). Основна частина бачить допоміжну з відривом до 1 див (стан - закрито). Коли відстань між частинами стає більше 1 см (стан - відкрито), подається сигнал на контролер ZB-Hub і надсилається повідомлення на телефон в APP Tuya Smart або Smart Life

859грн

Датчик відкриття вікон та дверей  Thermo Alliance Датчик відкриття з WiFi MS-WD002 Акумулятор: AАА1 . 5В х 2; Струм в режимі очікування <=5mA; Протокол: IEEE802.11b/g; Діапазон сигналу: 50m; Робоча температура: -10 °С~40 °С (14°F~104°F); Робоча вологість: 20%~85%; Температура зберігання: -10 °С~60 °С (14°F~140°F); Вологість при зберіганні: 0%~90%; Тип бездротового зв’язку: 2.4 ГГц; Розмір основного корпусу: 93мм х 40мм х 20мм; Невеликий корпус: 93мм х 13мм х 20мм....