PAW-AW-MBS-H Інтерфейс Modbus Код 0205011302-100428403

 • 29 899грн

BMS-інтерфейс Panasonic PAW-AW-MBS-H — додатковий модуль для керування тепловим термостатом через інтернет. Синхронізується з тепловими насосами від Panasonic (модифікації Н)

Виробник Малайзія
 • Описание

  Система дистанційного керування тепловим насосом CZ-TAW1B

  Система дистанційного керування тепловим насосом є невід'ємною частиною онлайн сервісу Aquarea Smart Cloud - найсучаснішої  системи контролю та керування тепловим насосом як для кінцевого споживача, так й для обслуговуючої сервісної  організації. 

  За допомогою модулю дистанційоного керування CZ-TAW1, та набору інтерфейсів підключення та сервіса Aquarea Smart Cloud - можна керувати параметрами роботи теплового насоса з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету. Ви можете регулювати температуру опалення, кондиціонування, гарячої води,  а також дивитись повну статистику споживання електроенергії в онлайн режимі, температуру в приміщенні та багато іншого, наприклад, отримувати повідомлення про аварії та коди помилок.  Система сумісна з мобільними телефонами, планшетами та персональними комп'ютерами, а інтерфейс зрчний і інтуітивно зрузумілий навіть самому недосвідченому користувачу.

   

  Набір інтерфейсів складається з: 

  1) Модуль CZ-TAW1B сумісний з тепловими насосами Panasonic Aquarea модифікацій H та J і приєднується до внутрішнього блоку теплового насоса через контакт CN-CNT, а до інтернету - через дротовий чи бездротовий інтерфейс. 

  2) Інтерфейс KNX для модифікацій H та  J     

               PAW-AW-KNX-H 

   3) Інтерфейс Modbus для модифікацій H та  J

                PAW-AW-MBS-H   

  4) Каскадний контролер (підключення до 10 насосів)

                   PAW-AW-KNX-CMH

      

 • Характеристики
  Виробник
  Країна виробник теплового насосу
  Малайзія
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход