Тепловий насос Panasonic T-CAP Silent повітря-вода (WH-SQC16H9E8/WH-UQ16HE8), трифазний 16 кВт, 160 кв.м Код 0205010102-100427610

 • 397 751грн

Виробник Panasonic

Країна виробник Малайзія

Тип теплового насоса Повітря - вода

Теплова потужність 16 кВт

Потужність охолодження 12 кВт

Використовуваний холодоагент R410a

Режим роботи Нагрівання/охолодження

Мінімальна температура навколишнього середовища -28 град.

Максимальна температура навколишнього середовища 35 град.

Рівень шуму 33 дБ

Напруга 380 В

Максимальна температура нагріву 60 °С

Площа обігріву 160 кв.м

Виробник Японія
 • Описание

  Panasonic T-CAP Silent Panasonic Aquarea ґрунтується на ефективній технології теплового насоса. Вона дозволяє не лише опалювати будинок та обігрівати гарячу воду, але і охолоджувати повітря в приміщеннях влітку. З її допомогою комфортні умови створюються при будь-якій погоді, навіть коли за вікном -20°C. Нові теплові насоси Panasonic створені як відповідь на нові вимоги щодо зниження енергоспоживання, високої ефективності при низьких експлуатаційних витратах. Вражаючі показники з енергозбереження: теплові насоси Panasonic лінійки Aquarea можуть заощадити до 80% витрат на опалення порівняно з електричними обігрівачами. T-CAP Silent – це серія з супер тихим зовнішнім блоком. Надзвичайно низький рівень шуму для ще більшого комфорту користувачів.

  Тепловий насос Panasonic T-CAP Silent є трифазним тепловим насосом "повітря-вода", який складається з:

  Зовнішнього блоку теплового насоса;

  Внутрішнього блоку теплового насоса / гідравлічного модуля (гідромодуль).

  Panasonic T-CAP Silent створений як єдиний джерело тепла і може бути легко інтегрований в вже встановлену систему опалення з різними типами котлів, теплої підлоги, низькотемпературних радіаторів і фанкойлів. Основною особливістю теплового насоса Panasonic T-CAP Silent є його постійна продуктивність і висока ефективність. Моделі цієї серії здатні підтримувати номінальну теплову потужність навіть при дуже низьких температурах (до -28°C) і нагрівати воду до +60°C, навіть без використання додаткового обігрівального елемента (ТЕНа). Це дозволяє тепловому насосу працювати як основний джерело опалення і гарячої води навіть при екстремальних морозах до -30°C. Panasonic Aquarea T-CAP є однією з небагатьох моделей на ринку теплових насосів "Повітря-Вода", яка забезпечує постійну продуктивність і нагрів води до +60°C за допомогою лише компресора, без включення ТЕНа. Переваги: Спеціальна розробка – ідеальна адаптація до існуючої системи опалення. Новий енергоефективний фреон – R410A. Нагрів води компресором до +60°C без включення резервного ТЕНа. Надійна та ефективна робота до -28°C. Автоматичне управління. Вбудований автоматичний запірний і продувочний клапан, водяний фільтр, датчик потоку води та розширювальний бак. Інверторний циркуляційний насос класу енергоефективності "A+++". Опціонально може бути обладнаний Wi-Fi модулем. Антикорозійне покриття. Комбінується з будь-якими типами обігрівачів. Управління через Інтернет за допомогою Android або iOS.

 • Характеристики
  Рівень шуму
  Супер тихий
  Фреон
  R410
  Температурний робочий діапазон
  - 28 ᵒС
  Вид
  Спліт
  Площа будинку (м2):
  150-250
  Потужність (кВт):
  15-20
  Виробник
  Країна виробник теплового насосу
  Японія
  Електроживлення (В):
  380/420 Три фази
  Тип компресора:
  інвенторний
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход