WI Fi Інтерфейс Panasonic CZ-TAW1 Код 0205011302-100427634

 • 9 999грн

BMS-інтерфейс Panasonic CZ-TAW1 — компактне, додаткове обладнання для керування теплових насосів серії Aquarea від Panasonic модифікації Н. Це модуль, який відрізняється від відомого термостата, оскільки дозволяє регулювати роботу опалювальної системи через смартфон, планшет, комп'ютер або через провідну мережу. Вага 0.08 кг. BMS-інтерфейс Panasonic CZ-TAW1: Система CZ-TAW1 від Panasonic сумісна з такими типами насосів, як Н та J. У поєднанні із системою Aquarea Smart Cloud дозволяє керувати тепловим насосом на відстані тисяч кілометрів. Ним можна регулювати потужність обігріву, охолодження, а також подачу гарячої води (додатково підключивши бак непрямого нагріву), відстежувати використання електроенергії, дізнаватися про помилки в роботі і т.п. Користуватися інтерфейсом просто та інтуїтивно зрозуміло. Кріпиться такий BMS-інтерфейс до внутрішнього блоку гідромодуля.

Виробник Китай
 • Описание

  Система дистанційного керування тепловим насосом CZ-TAW1B

  Система дистанційного керування тепловим насосом є невід'ємною частиною онлайн сервісу Aquarea Smart Cloud - найсучаснішої  системи контролю та керування тепловим насосом як для кінцевого споживача, так й для обслуговуючої сервісної  організації. 

  За допомогою модулю дистанційоного керування CZ-TAW1, та набору інтерфейсів підключення та сервіса Aquarea Smart Cloud - можна керувати параметрами роботи теплового насоса з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету. Ви можете регулювати температуру опалення, кондиціонування, гарячої води,  а також дивитись повну статистику споживання електроенергії в онлайн режимі, температуру в приміщенні та багато іншого, наприклад, отримувати повідомлення про аварії та коди помилок.  Система сумісна з мобільними телефонами, планшетами та персональними комп'ютерами, а інтерфейс зрчний і інтуітивно зрузумілий навіть самому недосвідченому користувачу.

   

  Набір інтерфейсів складається з: 

  1) Модуль CZ-TAW1B сумісний з тепловими насосами Panasonic Aquarea модифікацій H та J і приєднується до внутрішнього блоку теплового насоса через контакт CN-CNT, а до інтернету - через дротовий чи бездротовий інтерфейс. 

  2) Інтерфейс KNX для модифікацій H та  J     

               PAW-AW-KNX-H 

   3) Інтерфейс Modbus для модифікацій H та  J

                PAW-AW-MBS-H   

  4) Каскадний контролер (підключення до 10 насосів)

                   PAW-AW-KNX-CMH

      

 • Характеристики
  Виробник
  Країна виробник теплового насосу
  Китай
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход